Мигдаль — один із найбільш поживних продуктів, які існують. Всього 28 г на день містять вражаючий набір вітамінів, мінералів та інших поживних речовин, які допоможуть залишатися у формі протягом усього дня.

Основні факти про харчову цінність мигдалю

Мигдаль є відмінним джерелом вітаміну Е, магнію та рибофлавіну, а також гарним джерелом клітковини та фосфору. Порція вагою 28 г містить 13 г «хороших» ненасичених жирів і лише 1 г насичених жирів, і, як завжди, мигдаль не містить холестерину. 1 Якщо порівнювати грами на грами, мигдаль є горіхом з найвищим вмістом вітаміну Е та рибофлавіну та забезпечує 6 г білка. 2. Мигдаль не містить солі та містить мало цукру. Мигдаль не містить солі і містить мало цукру.
Хороші новини про жири: Дієтичні рекомендації для американців рекомендують, щоб більшість споживаних жирів була ненасиченою. В одній порції мигдалю (28 г) міститься 13 г ненасичених жирів та всього 1 г насичених жирів.

Антиоксидантний вітамін Е в мигдалі

Вміст вітаміну Е в мигдалі, що набагато перевищує середнє, робить його джерелом антиоксидантів. Всього 28 г мигдалю містять 50% денної норми вітаміну Е. Зокрема, натуральна форма вітаміну Е в мигдалі відома як d-альфа-токоферол, який ефективніший, ніж синтетичні форми вітаміну Е, які ви знайдете в харчових добавках. В організмі вітамін Е допомагає захистити клітини від руйнівної дії вільних радикалів, викликаних забрудненням навколишнього середовища, сонячними ультрафіолетовими променями, сигаретним димом та іншими факторами навколишнього середовища та внутрішніми факторами.
Крім того, у дослідженні, опублікованому в Журналі сільськогосподарської та харчової хімії, експерти виявили, що в ході досліджень у пробірках мигдаль містить флавоноїди та фенольні сполуки, аналогічні тим, які містяться в деяких фруктах та овочах. Результати показали, що 28-грамова порція мигдалю містить таку кількість поліфенолів, як чашка зеленого чаю і чашка приготовленої на пару броколі.

Важливість клітковини

Розмова про мигдальне харчування не була б повною без розмови про клітковину. Мигдаль містить розчинну та нерозчинну клітковину. Нерозчинна клітковина збільшує обсяг вашого раціону, допомагаючи просуватися травним трактом. Розчинна клітковина може допомогти знизити рівень холестерину ЛПНГ (поганого) та контролювати рівень цукру в крові. Також було доведено, що обидва типи клітковини корисні для підтримки ваги, допомагаючи вам почуватися ситими, тому ви їсте менше і довше залишаєтеся ситими. Близько 28 г мигдалю містять 4 г клітковини, що наповнює, яка дозволить вам довше почуватися ситим після перекушування. Всупереч поширеній думці, не вся клітковина мигдалю знаходиться в шкірці.

Чудовий магній

Магній - це поживна речовина, яка грає безліч ролей в організмі: він регулює функції нервів і м'язів, підтримує стабільний рівень цукру в крові та кров'яний тиск, а також допомагає виробляти білок, енергію, кістки та ДНК в організмі. Для однієї поживної речовини існує багато завдань. Мигдаль є одним із кращих джерел магнію: у жменьці вагою 28 г міститься 20% денної норми. Благодійна роль магнію при підвищеному кров'яному тиску та серцевих захворюваннях, діабеті та остеопорозі продовжує вивчатися. Хоча деякі дослідження вивчали вплив магнію на сон, тривогу та депресію, результати виявилися непереконливими, і потрібні додаткові дослідження.

Потужний рослинний білок

6 г енергетичного мигдального білка, що міститься в 28 г мигдалю, забезпечують ваш організм паливом, яке допоможе вам впоратися з усім, що приносить день. Оскільки мигдаль є білком рослинного походження, він також містить мало насичених жирів і допоможе підтримувати здоровий рівень холестерину в рамках дієти, корисної для серця. 2 Фактично вони є чудово незамінною частиною рослинної дієти або будь-якої дієти.
Білок відіграє важливу роль практично у всіх частинах людського тіла. Від кісток і м'язів до хрящів, крові, ферментів, гормонів і навіть шкіри та нігтів; Важливість білків не можна ігнорувати. Близько 28 г мигдалю містять 6 г білка, що насичує, який допоможе вам почуватися більш ситим між прийомами їжі.

Ті, хто воліє не їсти цілісні горіхи, можуть отримати той же білок з мигдальної олії (6 г на порцію в дві столові ложки) або мигдального борошна (6 г на чверть склянки). Горіхи – це білкова закуска рослинного походження, але не всі горіхи однакові. Якщо порівнювати грам на грам, то мигдаль є найбагатшим горіхом за вмістом вітаміну Е та рибофлавіну. Мигдаль також містить 4 г клітковини на порцію 28 г. 4 Вони звичайно не містять солі і містять мало цукру.
Чи дотримуєтеся ви рослинної дієти або просто хочете перекусити, багатий білком, мигдаль - ідеальний вибір.