0
Мій кошик

Магазин горіхів та сухофруктів GOOD PRODUCT

Горіхи

Вітаємо Вас на сайті магазину товарів для здорового, правильного, збалансованого харчування. Девіз нашого магазину дуже простий – ми ділимося з іншими тим, що любимо їсти самі. А що може бути краще за їжу, наповнену сенсом, до якої звичайно ставляться горіхи та сухофрукти. Горіхи - криниця корисних речовин для людського організму. До цих пір горіхи вирощуються також як і 1000 років тому, тобто тільки в тих природних умовах, в яких вони ростуть без будь-яких добавок та різної хімії. А, наприклад, кедровий горіх росте зовсім у диких умовах, тому він можна сказати кришталево природний продукт. На сьогоднішній день існує маса страв та кондитерських виробів з додаванням горіхів. Крім страв горіхи прекрасні як самостійний для вживання продукт. Жменя горіхів одного виду або мікс покривають потребу організму більш ніж у половині необхідної добової дози вітамінів, мінералів і поживних речовин.

Наш магазин з високою відповідальністю підходить до якості продукції, її ціні та способу зберігання. Наші покупці завжди задоволені якістю продукції та здійснюють повторні замовлення. Для того, щоб спробувати нашу продукцію, достатньо замовити всього 100 грамів одного виду. Таким чином, ви можете зібрати собі дегустаційний набір. Багато хто навіть не знає наскільки горіхи різні і багаті на смак. Найбільш популярні серед нашої продукції:

- фундук (свіжий та смажений)
- мигдаль (свіжий та смажений)
- Кешью (свіжий та смажений)
- волоський горіх метелик
- горіхи преміум: бразильський, кедровий, фісташка

Також є можливість замовлення подарункового набору горіхів у дерев'яній упаковці або упаковці крафт. Виконуємо корпоративні та індивідуальні замовлення.

Сушені фрукти

Сухофрукти набагато корисніші за цукерки. Замість вафель, печива та бісквіту краще з'їсти курага, фінік чи ананас. Менше цукру, більше користі – другий девіз нашого магазину. Прищепити собі правильні харчові звички і їсти все натуральне також важливо, як добре висипатися. Пам'ятайте про це.

Снеки

Ті? хто любить перехопити на льоту, будуть у захваті від наших снеків. Джерки входять до раціону харчування навіть космонавтів NASA! Сухе м'ясо, спеції, задоволений апетит. І все це також із натуральної сировини.

Солодощі

Наші солодощі в смачні та в основному корисні, тому що зроблені з переважно натурального сировина, таких як: горіхи, сухофрукти, какао, сік, мед, насіння. Ми намагаємося сповідувати культури корисних солодощів і тому наш каталог солодощів не містить відверто хімічних, деструктивних для організму продуктів. Ті солодощі, які ми продаємо Ми, можна їсти всій сім'ї, в тому числі і дітям, з застереженням індивідуальної переносимості тих чи інших комнонентів у складі.

Делікатеси

Їжу їдять, щоб угамувати голод, а делікатеси, щоб порадувати душу. У нашому каталозі ексклюзивних європейських делікатесів ви знайдете те, що зігріє вам душу та порадує смакові рецептори. Всі товари відповідають опису та є фабричним виробництвом.

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ І КУПИТИ

Для того щоб Ви зручно та швидко могли купити потрібні продукти харчування, ми створили інтуїтивно зрозумілий, швидкий та зручний інтернет-магазин. Оформити замовлення можна авторизувавшись через Фейсбук або Google. Якщо у вас немає облікового запису, просто введіть телефон та адресу. Покупки можна оплатити онлайн або післяплатою. Ми намагалися зробити все зручним та простим. Якщо у вас все ж таки є пропозиції щодо вдосконалення нашого магазину – повідомте нам про це.

Вгору