0
Мій кошик

Їжа швидкого приготування

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити швидку їжу

Смачна та головне швидка їжа – ось що відповідає параметрам харчування сьогоднішнього дня. Що вам потрібно, щоб перекусити без довгого приготування обіду на кухні? Окріп і напівфабрикати, які можна перетворити на їжу за 3-5 хвилин.

Що за швидка їжа?

- вермешель швидкого приготування
- суп-пюре або просто пюре
- бульйон зі спеціями та добавками
- сухий сніданок (вівсянка, мюслі, гранола)
- готовий обід у банку-консерві або гермітичному паку

Якщо не замислюватися, то навряд чи спаде на думку аж стільки рішень питання харчування нашвидкуруч. Чи не технології не стоять на місці. Буквально за якісь 20-60 гривень ви цілком можете закрити питання голоду та відкласти повноцінний прийом їжі на 2-3 години. Це якщо йдеться про сухий сніданок або вермішель. А якщо ви перекусили готовим консервованим обідом то він і цілком замінять повноцінний обід.

Ще насамкінець трохи інформації про їжу швидкого приготування.

Продукти швидкого приготування зазвичай є зручними та швидкими у приготуванні харчовими продуктами, призначеними для того, щоб зменшити час та зусилля, які необхідні для приготування їжі. Вони часто використовуються у швидкому харчуванні та швидко зростаючому стилі життя, коли у людей обмежений час для готування. Однак не всі продукти швидкого приготування є здоровими, тому важливо дотримуватися балансу і включати їх у харчування з помірністю. Ось деякі з типових продуктів швидкого приготування:

  1. Макарони та сухі супи: Крупи та макаронні вироби, які можна приготувати за кілька хвилин, додавши киплячу воду.
  2. Консерви та напівфабрикати: Консервовані супи, готові страви (наприклад, готові пельмені, хот-доги, роли), морозиво, піца, картопля фрі та ін.
  3. Готові сендвічі та закуски: Приготовлені сендвічі, закуски, фастфуди, чіпси, попкорн тощо.
  4. Консервовані овочі та фрукти: Готові до вживання фрукти та овочі у сиропі, салати.
  5. Заморожені продукти: Заморожені овочі, фрукти, морепродукти, картопля фрі, курячі нагетси, пельмені і т.д.
  6. Готові сніданки: Мюслі, готові каші, сухі сніданки, батончики і т.д.
  7. Готові напої: газовані напої, фруктові соки, енергетичні напої.

Пам'ятайте, що регулярне вживання продуктів швидкого приготування, багатих на цукор, сіллю та насичені жири, може призвести до проблем зі здоров'ям, таких як ожиріння, підвищений артеріальний тиск та інші захворювання. Найкраще прагнути балансу в харчуванні, включаючи свіжі овочі, фрукти, білки, здорові жири та помірну кількість продуктів швидкого приготування.

Вгору