0
Мій кошик

Шоколад, батончики

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

КУПИИ ЄВПРОПЕЙСЬКИЙ ШОКОЛАД ЗА ДОСТУПНИМИ ЦІНАМИ

Шоколад - відоме удопольствіе, яке люблять діти, дорослі, Сладкоешка, кавомани і всі ті, хто не байдужий до солодкого. Рецепт шоколаду був відомий ще древнім ацтекам. Вони вживали його разом з гострим перцем. Але справжню популярність продукт з какао отримав в Евпропи, завдяки французьким і італійським кондитерам. Саме евпропейского кондитери довели майстерність виготовлення шоколаду до стану, яке ми маємо зараз і від якого отримуємо задоволення.
Рецепт шоколаду як і винахід всього геніального виявився простий. Какао-порошок, какао-масло, цукор (його замінники), натуральні ароматизатори (ваніль, кориця) і технологія. Звичайно зараз видів шоколаду набагато більше, ніж в середньовічній Європі, коли тільки вчилися робити шоколад. Тільки подивіться, який шоколад можна купити зараз:

- чорний
- молочний
- з горіхами і насіннячками (фундук, кешью, мигдаль, арахіс, кунжут)
- з шматочками фруктів (родзинки, ананас, журавлина, кокос, вишня, груша)
- з різними наповнювачами (карамель, йогурт, мармелад, кола, айс-крем, пластівці

У Європу найбільш цінним, з точки зору якості є французький шоколад, тому що саме у Франції рецепт виробництва шоколаду регламентований на законодавчому рівні. За визначенням шоколадом може називатися тільки той продукт, який відповідає рецептом. Інші країни (Італія, Іспанія, Німеччина) також майстри у виробництві шоколаду, але в цих країнах рецепт так жорстко як у Франції на законодавчому рівні не закріплений. Проте, якщо в цілому говорити про європейські продуктах, то законодавство досить суворо регламентує дозволені і заборонені інгредієнти.

КУЛЬТУРА ВЖИВАННЯ ШОКОЛАДА

Шоколад часто додають в кондитерські вироби. Наприклад, як самостійні фігури в композиції або як інгредієнт в рецепті. Багато хто любить смакувати невеликий шматочок чорного шоколаду вранці з кавою. Діти - окрема каста любителів шоколаду, тому що їдять без оглядки практично всі що складається, містить, нагадує шоколад.
Варто пам'ятати, що поїмо всього хорошого що дає шоколад (настрій, задоволення, тонус організму) не варто забувати про правильне його вживанні, перш за все про кількість. Висока калорйность продукту, жирність, наявність цукру. Вживання шоколаду, як і інших солодощів, має бути відповідальним, а доступність продукту не повинна йти на шкоду здоров'ю.

КАТАЛОГ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ШОКОЛАДА

У нашому каталозі представлено шоколад, шоколадні батончики та інші солодощі відомих евпропейского виробників: Balieys, Cachet, Ritter Sport, Toblerone, Milka, Schogetten. Весь товар представлений в каталозі доступний до замовлення від 1-ї одиниці. Фотографії та торгові Маркса відповідають дійсності. Наш магазин дійсно продає евпропейского товари високої якості.
Доставляємо всі замовлення по всій Україні.
Приємних вам покупок.

Вгору