Рибний промисел – один із найдавніших способів людини прогодувати себе та добути не лише смачну, а й корисну їжу.
 

Риба є дуже корисним продуктом харчування завдяки своєму багатому поживному складу. Ось кілька причин, чому риба корисна для здоров'я:

  • Багате джерело білка: Риба є чудовим джерелом високоякісного білка, який є важливим будівельним матеріалом для нашого тіла.
  • Джерело Омега-3 жирних кислот: Риба містить Омега-3 жирні кислоти, які важливі для здоров'я мозку, серця та очей. Вони також можуть знижувати рівень холестерину в крові та покращувати кровообіг.
  • Багате джерело вітамінів та мінералів: Риба містить багато вітамінів та мінералів, включаючи вітамін D, вітамін В12, залізо та цинк.
  • Мало жирів та калорій: Більшість видів риби мають низький рівень жирів та калорій, що робить їх відмінним продуктом для тих, хто стежить за своєю вагою.
     

Крім того, що з риби готують багато страв вона ще й хороша як закуска до пива. Сушена, в'ялена, копчена і навіть солона риба добре вживається з пивом. Ось деякі з найсмачніших рибних закусок:
 

- сушена риба: судак, лящ, бичок, тарань, вобла, тунець, тріска, корюшка
- делікатеси та морепродукти: сушена ікра, кальмари, креветки, крабові палички
- солона риба: оселедець, філе сьомги та форелі
- копчена риба: скумбрія, горбуша, олійна

 

Де краще купувати сушену рибу?
 

Найкраще купувати в місцях вилову та виробництва. По-перше, ви практично приречені будете купити свіжий товар, а по-друге в місцях рибного промислу найцікавіша цінова пропозиція. У широтах України у місцях масового збуту рибопродукції пропонують такі види риби: судак, піленгас, бичок, тарань, лящ. Є морські види риб, є річкові та ставкі. Кому яка більше до смаку, справа індивідуальна. Якщо ж ви хочете спробувати океанічні види риб, доведеться купувати рибу в магазині, тому що імпортом рибної продукції займаються компанії, які безпосередньо не контактують з покупцем, а тільки через збутових партнерів.
 

ІДЕАЛЬНА СУШЕНА РИБА
 

Якщо ви хочете дійсно отримати задоволення від вживання сушеної риби з хмільним напоєм, то ось вам кілька порад щодо підбору ідеального продукту.
- Запах. Риба не повинна виділяти сторонній або затхлий запах. Повинен відчуватися тонкий запах солі та власне запах риби.
- Зовнішній вигляд. Свіжа риба не повинна бути покрита соляними скоринками. Наявність таких - ознака того, що препарат полежав і встиг посушитися внаслідок чого на поверхню проступила сіль. Як правило риба з сіллю, що виступила, тверда і солона.
- Вид риби. На наш погляд морська та океанічна риба краще підходить до пива, бо не має специфічних запахів мулу.
- Упаковка. У місцях рибного промислу рибу продають без упакування. Максимум – крафтовий аркуш паперу. Сама риба не проходить жодної додаткової обробки, тому в ній тільки сіль та м'ясо. І це ідеальний продукт. Але тим, хто не має можливості купити рибу в місці промислу, рекомендуємо вакуумні упаковки. Якщо немає вакуумних, то просто поліетилен. Будьте уважні до санітарно-екологічних умов зберігання продукту. Від неправильно приготовленої та погано зберігається риби можна отримати отруєння.
- Солоність. Якщо є можливість скуштувати рибу – це те, що потрібно. Часто продавці дають шматочок риби (пір'їнка, шматочок філе), щоб оцінити ступінь солоності. Якщо є можливість продегустувати продукт, це дуже добре. Однак, зверніть увагу, що риба не повинна бути недосоленою! Сіль у цьому випадку – це природний консервант. Тому вибирайте або слабосолона або просто солону. Пересолена та недосолена – не найкращий і не безпечний варіант.


Якщо вам не терпиться замовити та скуштувати океанічну сушену рибу або ікру тріски, відвідайте наш каталог снеків. Там ви знайдете не тільки смачну рибу, але й інші закуски для приємного вживання пива зі смачними ласощами.

Сушена риба у фабричному пакуванні

Як ви розумієте, знайти якісний продукт не так просто, особливо якщо ви мешкаєте не біля моря. А навіть якщо і біля моря, де гарантія того, що риба приготована відповідно до санітарних вимог, які її терміни придатності, чи не плутаються вам продати ставкову рибу під виглядом морської тощо. Крім того риба – продукт делікатний. Правильні умови виробництва та зберігання – гарантія того, що ви не отруїтесь! В силу цих факторів рекомендуємо вам купувати рибу у фабричному впакуванні з найменуванням продавця, виду риби та дати виробництва. Так ви хоча б убезпечите себе від контрофакту та "гаражного виробництва". Ось що пропонує торгова марка "Морські":
- анчоуси
- кальмари (кільця та стружка)
- ставрида
- путасу (або янтарна)
- тунець
- жовтий полосатик

Продукція упакована в поліетиленові пакети вагою 18, 36, 60 г, які легко розкриваються. На кожній упаковці надруковано дату виробництва та термін придатності.