0
Мій кошик

Riga Хліб

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Каталог продукції Riga Хліб

До вашої уваги одні з найсмачніших хлібних виробів України - хліб та сухарики від виробника Riga Хліб. Протягом багатьох років продукція цієї торгової марки дарує своїм споживачам найкращу якість бездрожжового хліба та житніх сухариків. На сухариках ми хотіли б зупинитися докладніше, оскільки аналогів продукції немає в Україні і ось чому.
1. Сухарики Riga Хліб виготовлені з натуральної сировини на основі хліба, випеченого без застосування хлібопекарських дріжджів.
2. По-справжньому житні сухарики до пива без додавання підсилювачів смаку, ароматизаторів та інших ненатуральних компонентів.
Ці дві якості роблять продукт Riga Хліб набагато вище інших продуктів представлених на ринку снеків і швидких закусок.

Що є в каталозі Riga Хліб

- сухарики житні та пшенично-житні
- хлібні чіпси пшенично-житні
- хлібні чіпси з додаванням себен та зерен (злакові)
- сухарики зі смаком цибулі та часнику
У нашому магазині немає обмежень на покупку продукції у будь-якому обсязі. Якщо ваша партія поставки перевищує 10 одиниць товару одного найменування, то необхідно буде зробити попереднє замовлення, тому що ми намагаємося продавати тільки свіжу продукцію, тому партія продукції буде вироблена безпосередньо на заводі на замовлення.

Житні сухарики - це популярна страва, що виготовляється з житнього хліба. Зазвичай вони виготовляються з житнього хліба, нарізаного на тонкі скибочки чи кубики, які потім обсмажуються до хрумкого стану. Іноді їх ароматизують різними спеціями або додають насіння більш насиченого смаку. Житні сухарики можуть подаватися як закуска до напоїв або як добавка до супів і салатів. Вони часто потрапляють у різні набори закусок або продаються окремо в упаковках у магазинах та супермаркетах.

Riga Хліб – український виробник хлібної продукції та снеків на основі бездрожжевого тіста. Відмінною рисою цього виробника є натуральність у рецептурі всієї продукції, яку він виробляє. У нашому магазині представлена снекова група даного виробника: житні сухарики, сухирики з білого хліба, хлібні чіпси. Спеції та смакові добавки тільки з натуральних компонентів: сіль, часник, цибуля, олія тощо. Жодних консервантів, підсилювачів смаку, ароматизаторів та інших корисних компонентів у продукції Riga Хліб НЕМАЄ!

Розгорнути
Вгору