0
Мій кошик

Корм для тварин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Купити корм для кішок або собак

Продукти харчування - важлива частина життя не тільки людини, а й наших домашніх вихованців. Їх настрій, здоров'я, енергійність, зовнішній вигляд у багато залежать від харчування, яке вони отримують.
Найкращими замінниками натурального харчування для тварин є корми. Для кішок і собак корми різні, хоча багато в чому вони схожі і за формою і за складом. У кішок і собак різні потреби у вітамінах і мінералах. Їх енергетичний обмін влаштований по-різному, а значить, норма калорій буде різною. Всі ці відмінності пояснюють те, що котам не підійде собачий корм і собакам - котячий. Якщо вживати «чужий» корм регулярно, можуть виникнути проблеми зі здоров'ям.

ДОБРИЙ КОРМ

Поняття гарного корму відносне. Одним тваринам підходить один корм, іншим інший. Ні ціна ні вид корму не завжди впливають на те що підійде саме вашому вихованцеві. Якщо ви нічого не розумієте в кормах для тварин, то орієнтуйтеся на наступні поняття:

- вид корму: сухий, вологий, каша, замінник молока
- клас корму: бюджетний, преміум, суперпреміум, холістік
- вік вихованця: щеня (кошеня), доросла особина, старічек
- дрібна або велика порода
- наявність алергічних реакцій

Харчування бажано починати з невеликих пробних порцій корму. Хороший апетит і відсутність алергічних реакцій - ознака вдало підібраного корму. Але не дивуйтеся якщо з часом ваша кішка почне вернути ніс від корми, який раніше їла з задоволенням. По-перше навіть тваринам один і той же корм приїдається. А по-друге з віком у тварин змінюються потреби. І своєю відмовою від їжі тварина як би підказує вам що прийшов час щось змінювати.
На окрему увагу заслуговує корм для тварин класу холістік. Що таке холістік?
Холістікі - це корми супер преміум класу нового покоління, створення яких стало цілою філософією в зооіндустрії. Основним їх відмінністю від звичайних продуктів є інгредієнти, які придатні для їжі не тільки тварин, а й людей. Але найголовніше, що холістікі - це досконале поєднання збалансованості, поживності, якості та смаку.

СУХИЙ АБО ВОЛОГИЙ КОРМ

Сухий корм універсальний як для тваринного так і для господаря. Мінімум клопоту з годівлею, добре збалансований раціон, зручне зберігання і т.д. Якщо порівнювати з харчуванням людини, то приблизно раз в день ми, люди, повинні їсти рідке та інших 2-3 рази інші страви. Бульйоном змащується наш організм і те ж саме відбувається з організмом тварини. Тому іноді варто замість сухого корму давати вологий, щоб змастити організм вихованця жирненьким бульйоном і наситити водою. Детальніше про методи годівлі та шлунково-кишкового тракту потрібно дізнаватися для конкретної породи.

ДОСТАВКА КОРМУ ДОДОМУ

У нашому інтернет-магазині ви можете купити і замовити доставку продуктів собі і своєму вихованцеві. Бренди корми які ми продаємо:

- Monge (Італія, суперпреміум)
- Home Food (Україна, суперпреміум)

Якщо ви проживаєте в Харкові, то можете заказати адресну доставку на будинок. По Україні відправляємо поштовим кур'єром Нова пошта. Постійним і оптовим покупцям надаємо знижки, згідно з програмою лояльності. Купуйте тільки краще, і тільки за хорошими цінами.

Приємних вам покупок на GOOD-PRODUCT!

Вгору