0
Мій кошик

Calvo

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Calvo - іспанська компанія з виробництва консервованого тунця, яка була створена Сеньйор Кальво в 1958 році. Виробництво грунтувалося на геніальному винаході засновника компанії - спеціальній машині, яка робила 36 банок тунця в хвилину. Це була справжня революція, яка поштовхом розвитку бізнесу.

Тож не дивно, чому компанія Calvo з'явилася саме в Іспанії, адже береги цієї країни омиває Середземне море і Атлантичний океан. Тому Іспанії славиться морепродуктами, а іспанська кухня багата стравами морської тематики. Якщо говорити про продуктової Іспанії, то це взагалі багата делікатесами і продуктами країна. Іберійська свинина, смачні паштети, консервована риба, оливки і маслини. Можна продовжувати до нескінченності. Але повернемося до компанії Calvo.

З самого початку було орієнтоване на США і місцевий ринок. Набагато пізніше завдяки своїй якості продукція фірми стала відома у всій Європі і на даний момент експортується в 60 країн світу. Якщо ви хочете справжню морську рибу, купіть одну з консерв фірми Calvo. У лінійці продукції є консерви в оливковій та соняшниковій олії, у власному соку, в томатному соусі, з гострим перцем, з кус-кус. Крім того Calvo випускає рибний паштет. Хочете смачний тунець, купуйте Calvo.

Сьогодні компанія володіє другим за величиною брендом такого-ж напрямку в Італії - Nostromo. Флот компанії налічує 6 судів, штаб-квартира знаходиться в Мадриді.

Купити тунець Calvo Ви можете в інтернет-магазині GOOD-PRODUCT з доставкою по Харкову і всій Україні!

Вгору