0
Мій кошик

Міцний алкоголь

Купити міцний елітний алкоголь

Алкогольні напої - неодмінні, традиційні атрибути будь-якого застілля, свята, фуршету і звичайно, зустрічі старих добрих друзів. Головний ключ культури вживання міцних спиртних напоїв - це кількість і якість спожитого. Дехто каже що "алкоголь - це веселощі, взяте в борг у завтрашнього дня". При недотриманні певних правил, можливо, так і є. Але що поганого в тому, щоб ввечері випити 100 грам смачного віскі з льодом сидячи біля каміна або дивлячись улюблений фільм.

Алкогольні традиції

Традиційними напоями нашої країни, якщо говорити про міцні спиртні напої є горілка, настойки, коньяк. Останнім часом до лав наших традиційних напоїв приєдналися менш традиційні але більш вишукані: віскі, джин, ром, граппа, текіла, лікери, бренді.
Міцні алкогольні напої вживають як в чистому вигляді (під закуску) або додають в коктейлі. Якщо ви хочете дізнатися смак і розкрити зміст, то краще пити в чистому вигляді. Якщо для вас перспектива випити міцний 40% напій непосильне завдання, тоді краще вибрати коктейль. Багато людей тримають вдома цілий бар і спеціально закінчують курси барменів, щоб професійно готувати смачні коктейлі. Трохи про те в яких коктейлях використовується міцний алкоголь.

РОМ - махіто, ром-кола, піна-колада, дайкірі, куба-лібре, лонг айленд
ГОРІЛКА - Космополітен, викрутка, кривава мері, секс на пляжі, лонг айленд, блакитна лагуна
ТЕКІЛА - дайкірі, текіла-бум, лонг айленд, маргарита
ДЖИН - мартіні-драй, лонг айленд

Уявіть, як здивуються ваші друзі, якщо замість банального розпивання пляшки горілки ви приготуєте смачний коктейль. Якщо гроші - серце бізнесу, то алкоголь - в'язка смола компанії.

Доставка алкоголю по Харкову

Отже, якщо ви вже хочете купити пару пляшок алкоголю, то просто додайте в корзину на цій сторінці сподобалися вам товари, а ми акуратно доставимо ваші покупки по Харкову і якщо потрібно Україні.
З радістю повідомляємо, що асортимент нашого магазину постійно поповнюється новими цікавими товарами, які ви захочете спробувати.
Для постійних клієнтів є система знижок, яка дозволить ваш з вигодою до 10% купувати у нас товари.
Для кафе, барів, готелів, ресторанів можлива оплата на розрахунковий рахунок від юридичної особи.

*Нагадуємо, що доставка алкогольних напоїв можливо тільки особам, які досягли 18-річного віку.

Також нагадуємо, що надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю. Але ми віримо що наші покупці не такі й будь-які покупки в нашому інтернет-магазині роблять тільки на благо.

Приємних вам покупок на GOOD-PRODUCT!

Немає товарів

Вгору